Nyårssmällen 2021 - 2022
Startande spelare:
57
Registrerade män/kvinnor:
74%/26%
Registrerade starter:
72
Spelade starter:
72
[
start
]
[
anmälan
]
[
starter/resultat
]
[
scoring
]
[
spelare
]
[
format
]
[
kontakt
]
Webblösning utvecklad av:
Alla anmälda spelare
Följande spelare är anmälda till Nyårssmällen 2021 - 2022 just nu:
Namn/Klubb
Start
Anders Andersson
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Anette Ljungberg
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Annika Petersson
Edsbyns BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Söndagen den 2 januari 12:00
(R)
Bengt-olov Jonsäll
Edsbyns BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Berra Hillström
Strands BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Camilla Lindqvist
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Christer Eriksson
Edsbyns BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Christer Sundqvist
Strands BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Tisdagen den 4 januari 19:30
(R)
Söndagen den 9 januari 14:00
(R)
Daniel Grahn
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Eva Bengtsson
BK Elan
Söndagen den 2 januari 12:00
Eva Engström
BK Lin
Lördag den 8 januari 12:00
Eva Lindfors
BK Elan
Söndagen den 2 januari 12:00
Fredrik Lindgren
LBK Hudik
Söndagen den 9 januari 14:00
Gunnar Cednert
Warpen BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Gunnar Fredlund-Eriksson
Sanna BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Gunnar Mohlén
Strands BK
Lördag den 8 januari 12:00
Helena Embretzén
Edsbyns BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Henrik Söderkvist
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Herman Alkerud
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Håkan Malm
Edsbyns BK
Söndagen den 2 januari 12:00
johan Björklund
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Lördag den 8 januari 12:00
(R)
John Erik Mårtensson
Warpen BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Söndagen den 9 januari 14:00
(R)
Johnny Andersson
Sanna BK
Lördag den 8 januari 12:00
Karin Olsson
BK Lin
Lördag den 8 januari 12:00
Kenneth Hedman
Strands BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Kenneth Karlsson
Warpen BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Kjell Karlsson
Edsbyns BK
Söndagen den 2 januari 12:00
Lars-Göran Klingh
Sanna BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Lennart Grahn
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Linda Johansson
Sanna BK
Onsdagen den 29 december 19:30
Magnus Elofsson
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Magnus Friberg
Strands BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Margareta Snäll
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Lördag den 8 januari 12:00
(R)
Margaretha Schöning
Warpen BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Mats Jonasson
Strands BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Mats Winlund
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Tisdagen den 4 januari 19:30
(R)
Söndagen den 9 januari 14:00
(R)
Mikael Berggren
Strands BK
Onsdagen den 29 december 19:30
Mikael Hedström
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Lördag den 8 januari 12:00
(R)
Monika Sundberg
Strands BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Onsdagen den 29 december 19:30
(R)
Nilas Ljungberg
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Ove Lönnqvist
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Per Wennberg
Edsbyns BK
Lördagen den 18 december 12:00 - Earlybird
Söndagen den 2 januari 12:00
(R)
Per-Ove Jonsson
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Peter Bodell
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Peter Claar
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Tisdagen den 4 januari 19:30
(R)
Söndagen den 9 januari 14:00
(R)
Pethra Hellström
BK Lin
Lördag den 8 januari 12:00
Pär Glaas
Strands BK
Tisdagen den 28 december 19:30
Tisdagen den 4 januari 19:30
(R)
Pär Lejemo
Sanna BK
Onsdagen den 29 december 19:30
Rolf Lindqvist
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Rut Buska
BK Elan
Söndagen den 2 januari 12:00
Sigrid Månström
BK Elan
Söndagen den 2 januari 12:00
Stefan Johansson
BK Klossen
Tisdagen den 28 december 19:30
Sven Mossberg
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
Thomas Buska
LBK Hudik
Söndagen den 9 januari 14:00
Thomas Lindberg
Strands BK
Tisdagen den 4 januari 19:30
Tomas Lindbom
Hammarby IF BF
Tisdagen den 28 december 19:30
Tisdagen den 4 januari 19:30
(R)
Tommy Forsström
LBK Hudik
Söndagen den 2 januari 12:00
TOTALT: 57 SPELARE